Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Motivasyonu yüksek, dinamik ve tecrübeli bir ekibiz

Ağırlıklı olarak inşaat sektöründe uzmanlaşmış bir yönetim danışmanlığı şirketi olan EDMAN, yüksek motivasyona sahip dinamik ve deneyimli bir kadrodan oluşmaktadır. Sürdürülebilir başarının sağlanması için temel hedefimiz projelerde optimizasyon ve verimliliği artırarak projenin her bir adımında kaynakların doğru bir şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

Projelerde karşılaşılması muhtemel riskler için derinlemesine bir bakış açısı getirerek bu riskleri hızla tespit edip, bunların nasıl çözüleceğine dair müşterilerimizle bilgi alışverişinde bulunuyoruz. EDMAN olarak, alanında uzman ekibimiz tarafından projenizi etkileyebilecek koşulların, risklerin ve fırsatların ayrıntılı bir şekilde belirlenmesine olanak sağlarken, proje bazlı spesifik çalışmalar yaparak projelerinizin sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Edman Hakkında
Edman Yönetim Danışmanlığı

Müşterilerin inşaatla ilgili karmaşık durumları çözmelerine ve proje hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için zamanla oluşan endüstri bilincinden, sistematik ve uygulanabilir iş bilgilerinden ve teknik deneyimlerimizden yararlanıyoruz. İnşaat projelerinin yönetiminde, denetiminde, süreç iyileştirme çalışmalarında, proje hedeflerinin karşılanmasında ve müşterilerimize özel proje bazlı çözümler üretilmesinde deneyimli danışmanlar olarak iş ortaklarımız ile birlikte hareket ederek hizmet süresince maksimum verim alınmasını hedefliyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak sonuç odaklı bir çalışma prensibini benimsemiş olmamız bize sektörde saygı duyulan bir yer açarak, projelerdeki başarımızı kanıtlar nitelikte olmuştur. Bu prensiplere bağlı kalarak yeni projelerimizde de sektördeki hizmetlerimizle fark yaratmaya devam edeceğiz.

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

Size Özel Çözümler Geliştiriyoruz

Projelerin başarılı bir şekilde tamamlanması

Projelerde bütçe ve kaynak optimizasyonunun sağlanması

Projelerde operasyonel verimliliğin ve karlılığın artırılması

Proje yönetim sistemlerinin iyileştirilmesi

«Sözleşme yönetimi, maliyet yönetimi, zaman yönetimi, talep yönetimi» konularında müşteri ihtiyaçlarının karşılanması

Proje yönetim sistemlerinin dijital dönüşümünde müşterilerimize destek verilmesi

Proje yönetiminde sistematik ve analitik yaklaşım

Endüstriyel, gayrimenkul ve diğer birçok farklı sektörde proje deneyimi çeşitliliği

Geliştirme, planlama, tasarım yönetimi, tedarik zinciri, inşaat ve işletme gibi farklı proje aşamalarında çeşitlendirilmiş deneyim

İnşaat piyasasında yenilikçi ve çözüm odaklı vizyon

Proje yönetimi ihtiyaçlarını; yatırımcı, geliştirici, yüklenici ve proje yöneticisi olarak farklı açılardan analiz edebilme

Nasıl Çalışıyoruz

Her Adımı Özenle Tasarlıyoruz

Edman Nasıl Çalışıyor